Horror na stacji kosmicznej 665

quantum error

Wygląda na to, że coraz więcej twórców gier skupia się wyłącznie na nowych konsolach (więc PS5 oraz Xbox Series X), natomiast nie zaprzątając sobie głowy tymi, które już istnieją. Dotyczyć to będzie na przykład pewnego horroru, który wydarzy się w odległym czasie i przestrzeni, gdyż na stacji kosmicznej.

Wycisnąć PS5 jak cytrynę

Fani rozwałek z dreszczykiem zapewne już zacierają ręce. Dowiadujemy się bowiem coraz więcej na temat futurystycznej strzelanki grozy o tytule Quantum Error. Póki co zawartość fabuły nie jest szerzej znana, ale należy śmiało przypuszczać, że staniemy do walki z niezliczonymi hordami jakichś mutantów. Naszym zadaniem będzie ocalenie pewnego fragmentu galaktyki… Powinno się nam udać, w końcu nie z takiej opresji wychodziliśmy obronną ręką.

Tym bardziej zadowoleni są zapewne gracze, którzy planują kupić Playstation 5 wkrótce po premierze i myślami rozstają się z PS4. Przedstawiciel firmy odpowiedzialnej za omawiany tytuł stwierdził, że nie będą się rozmieniali na drobne i przygotowują grę z myślą o sprzęcie nowej generacji, więc pod kątem jego możliwości. Zapewnił on, że jakość Quantum Error nie będzie obniżona i fanów horrorów czekają niebywałe doświadczenia. Cóż, dziwne by było, gdyby stwierdził, że szykują coś słabego…

Zajawki

Niedawno oglądaliśmy materiały techniczne dotyczące gry. W jednym mogliśmy ujrzeć jak działa minigun. No i wyglądało to bardzo realistycznie, błyskawicznie wypluwał pociski, pozostawiając po nich dziury. Dodatkowo byliśmy świadkami egzekucji przeprowadzonej na blaszanej beczce. Nieźle ją odrzuciło. Podobno będzie to można zrobić z większością przedmiotów. Przemeblowanie pokoju stanie się banalnie proste!