Najpopularniejsze gry na tel – poznaj najlepsze pozycje zasługujące na miano najlepszych gier na urządzenia mobilne 848

Dzisiaj telefony komórkowe w niczym nie przypominają modeli sprzed kilkunastu lat, zatem i rozrywka, którą dziś dostarczają całkowicie jest oderwana od rzeczywistości – co jest oczywiście jej ogromnym atutem! Najlepsze gry mobilne na androida to niezwykle wciągająca rozrywka, która bije rekordy popularności. Bez względu na to czy interesuje Cię popularna karcianka czy pojedynki z innymi graczami, każde sieciowe potyczki to doskonały pomysł na wykorzystanie nadmiaru wolnego czasu.

W dobie zminiaturyzowanych komputerów, z którymi się praktycznie nie rozstajemy, nie wyobrażamy sobie dnia bez emocjonującej rozgrywki. Dostępna na rynku gier mobilnych oferta dla mobilnych graczy prezentuje się nadzwyczaj imponująco. W sumie, nie ma się co dziwić, w sklepie Google Play możesz pobrać zarówno płatne jak i darmowe gry wyróżniające się na tle innych wieloma możliwościami i świetną grafiką. Poznajmy te najpopularniejsze!

Najlepsze gry mobilne – League of Legends, Pokemon Go, Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana

 League of Legends

Niezwykle wciągająca wersja gry dedykowana konsolom i urządzeniom mobilnym dzielnie dorównuje pierwowzorowi. Świetna grafika jak również doskonała optymalizacja przekładają się na bardziej dynamiczną a jednocześnie uproszczoną akcję, idealnie dostosowaną do tradycyjnej androidowej gry.

Pokemon Go

Od 2016 roku ta gra niepodzielnie dominuje nad innymi – z resztą, nie ma się co dziwić, gdyż dla wielu graczy stanowi flagowy przykład idealnej gry na smartfony. Sama gra nie jest zbyt skomplikowana. Zostając Trenerem po prostu przemierzamy realny świat w celu odkrywania miejsc, w których ukryte są wirtualne pokemony. Zaawansowana technologia AR nakłada pokemony na obraz aparatu – by w ten sposób przenieść je do prawdziwego świata. Cała gra cieszy się tak ogromną popularnością właśnie za sprawą możliwości połączenia tych dwóch światów.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Jedna z najlepszych karcianek pozwalająca dowodzić bohaterami i postaciami wziętymi prosto z wiedźmińskiego uniwersum Sapkowskiego. Debiut gry Gwint miał miejsce w 2015 szybko stając się jedną z najlepszych gier w wersji mini w historii branży. Gra dostępna na urządzeniach mobilnych zachęca do zbierania wirtualnych kart i podróżowania po wiedźmińskim świecie w poszukiwaniu rywali, udostępniając piękną grafikę.

Najlepsze gry na smartfona – Diablo 2:Lord of Destruction, The Division Resurgence, Apex Legend 

 Diablo 2: Lord of Destruction

Gra stanowi dodatek do dwójki Diabolo, w której największy demon Baal razem ze swą armią poszukuje magicznego klejnotu chroniącego świat przed niebezpieczeństwem. Gracz określany jest jako pogromca potworów. Misją gry jest powstrzymanie potwora przed uwolnieniem zła. Sama rozgrywka to przemierzanie śnieżnej ojczyzny Barbarzyńców, walka z diabelskimi potworami i uzbrajanie się niezliczoną ilość całkiem nowych zbroi, broni i magicznych rekwizytów.

The Division Resurgence

Gra jest trzecioosobową strzelanką RPG umieszczoną w ogromnym, miejskim i otwartym świecie. Strzelanka daje nam te same niezwykle przydatne rozwiązania HD, które są kompatybilne z możliwościami urządzeń mobilnych. Szczerze mówiąc, The Division Resurgence stanowi zupełnie nową odsłonę serii Tom Clancy’s The Division, w której frakcje, dostępne ciekawostki wraz z wątkiem fabularnym zostały podrasowane

Apex Legends Mobile

To jedna z najlepszych gier na Androida, która na tle innych wyróżnia się niezwykle dopracowaną produkcją. Pozbawiona wad, bardzo wciągająca mobilna gra na smartfona cieszy się wsród entuzjastów wysoką grywalnością, przyzwoitą grafiką i doskonałym udźwiękownieniem. Wszystko to sprawia, że jej twórcy oddają wręcz idealną wersję, która bije na głowę swoich konkurentów.

Najlepsze gry mobilne na telefon – Rainbow Six Mobile, Super Mario Run, Call of Duty 

 Rainbow Six Mobile

Tą sieciową strzelaninę charakteryzuje taktyczny wymiar, na bazie którego nawet najmniejszy detal może mieć decydujące znaczenie, nawet w kwestii życia i śmierci. Ta emocjonująca rozgrywka wymusza na graczach drużynową współpracę, strategiczną komunikację i korzystanie z interesujących gadżetów. Najlepsza gra, która zaskakuje niespodziewanymi zwrotami akcji.

Super Mario Run  

Nowe Mario to wciąż ta sama fabuła – celem gracza jest uratowanie księżniczki Peach z łap Bowsera poprzez pokonywanie kolejnych poziomów plansz, zbieranie monet, żetonów i pokonywanie pojawiających się potworków. Gra wciąga tak samo jak przed laty.

Call of Duty Mobile

Rozgrywki prowadzone w Call of Duty są niezwykle wartkie, dynamiczne i satysfakcjonujące. To, na co w pierwszej kolejności zwracają uwagę najwierniejsi fani to krótka wymiana ognia, dzięki czemu nabijanie punktów od innych graczy i specjalnych umiejętności jest o wiele szybsze niż na desktopie. Call of Duty Mobile stanowi jedną z najlepszych strzelanek w historii wirtualnych rozgrywek.

 Więcej informacji na temat gier na tel znajdziesz na xgp.pl.