Jesienią liście się… zapowiedź Playstation 5? 921

Jesień to niewątpliwie uroczy czas, liście zaczynają zmieniać kolor, mieniąc się miłymi dla oka barwami. Następnie spadają z drzew tworząc pod nasze nogi czerwonozłoty dywan. Poza tym zbieramy kasztany, żołędzie i konstruujemy z nich ludziki, z którymi tak łatwo się zaprzyjaźnić. Dzieje się wiele ciekawych rzeczy, które nie zawsze dostrzegamy, pogrążeni w szarej codzienności.

Jedną z nich jest wydarzenie, na którym Sony wspólnie z Naughty Dogs mają zaprezentować kontynuację wielkiego hitu. Ale to być może nie wszystko, bo ptaszki ćwierkają ponadto, że…

Kolejne podróże w świecie postapo

To było pewniejsze niż śnieg zimą. One of Us okazał się światowym hitem. Połączenie intrygującej historii z momentami naprawdę wartką akcją zdało egzamin. Rzesza graczy z niekłamaną przyjemnością przysiądzie do sequela tego hitu. Akcja dzieje się tylko kilkanaście lat po czasach, w których tworzymy ten tekst i niewykluczone, że i nas dotknie los, jaki przypadł w udziale bohaterom rozgrywki. Gra może więc służyć jako dobre przygotowanie. Zapewnie ponownie spotkamy się ze Świetlikami i będziemy zwalczali hordy nieprzyjaznych nam postaci. Liczymy poza tym, że i tym razem wciągnie nas niebanalnie opowiedziana fabuła.

24 września – co się jeszcze może wydarzyć?

24 września tego roku, bo na ten dzień zapowiedziano event, czeka nas być może coś jeszcze. Przynajmniej taką opinię wyraża pan Daniel Ahmad. To jeden z poważniejszych insiderów. Niejeden raz sprzedawał różnym redakcjom doniesienia, które niedługo potem stawały się rzeczywistością. Aktualnie dotyczą one zapowiedzi konsoli Playstation 5. Zatem nie pytamy już, kiedy nastąpi premiera nowego sprzętu, ale frapuje nas temat, kiedy zostanie on zapowiedziany. Możliwe więc, że już za niecałe dwa tygodnie – będąc pod urokiem dojrzewającej z dnia na dzień jesieni – nasze życie wzbogaci się o dawkę oszałamiających wieści.

A jeśli nawet nic takiego się nie zdarzy, to przecież samo oczekiwanie może dostarczyć nam wielu emocji.