Mocne info w sprawie Xboksa Scarlett już w listopadzie? 1327

Eksplozja informacji w sprawie nowej konsoli Microsoft

Jak kania łaknie dżdżu, tak my nie możemy się doczekać nowych wieści na temat konsoli Xbox Scarlett. Ostatnio niewiele informacji przedarło się przez szczelne zasłony milczenia. Dlatego też każde, nawet niewiele w sumie znaczące doniesienie jest brane na języki i stosownie rozdmuchiwane.

Tymczasem ostatnio doszła do nas naprawdę istotna wieść. Kryje się za nią nie kto inny jak sam Phil Spencer – mózg i twórca marki Xbox.

Prezentacja nowej konsoli w Mexico City?

Uwaga fanów Xboksa powoli ześrodkowuje się na stolicy Meksyku, czyli Meksyku. I nie chodzi tu wcale o zainteresowanie słynnym Narodowym Muzeum Antropologicznym i jego eksponatami.

Mexico city – miasto wielkich atrakcji, także X018

W tym wypadku ciekawi nas zbliżające się wielkimi krokami wydarzenie – czyli X018. Mówiąc w skrócie – święto fanów konsoli Microsoftu. Wpisuje się ono w obchody Xbox FanFest. Jest to niewątpliwie przedsięwzięcie marketingowe, zresztą świetnie pomyślane. Gracze zacieśniają więzi z twórcami Xboksa i czują się docenieni, że ktoś o nich pamięta.

Wielkie, bardzo potrzebne wydarzenie

Już teraz trwają spekulacje, jakie nowości zostaną nam zaprezentowane. Jedni marzą o nowych tytułach, inni o dodatkowym sprzęcie. Są i tacy, którzy chcieliby wreszcie usłyszeć czegoś więcej na temat premiery nowej konsoli ukrywającej się pod kryptonimem “Scarlett”. Ci ostatni żyją tymi nadziejami nie bez powodu. Ostatnio Phil Spencer wprawił świat gamingu w zdumienie zapraszając fanów na ten “event”.

Prezentacja Xboksa Scarlett?

Czy dowiemy się czegoś istotnego w kwestii nowej konsoli? Trwają burzliwe dyskusje. Głosy są podzielone. Można spotkać się z trzeźwą uwagą, że jeśli konsola przewidywana jest na 2020 rok, to oficjalna prezentacja już w 2018 roku jest bardzo mało prawdopodobna, chyba że… Tak, chyba że Xbox Scarlett zawita do naszych domów rok wcześniej, czyli 2019… Trudno to jednoznacznie stwierdzić, dlatego też z ekscytacją oczekujemy X018. Tym bardziej, że zapowiedziano kolejną nowość…

Klawiatura i myszka dla Xboksa Scarlett

Klawiatura i myszka do Xboksa One

Nie możemy przecież ekscytować się wyłącznie sprawami związanymi z nieistniejącą jeszcze konsolom. Zwłaszcza, że jej poprzednik Xbox One ma się dobrze i spodziewamy się wiele hitowych tytułów na tę platformą. Poza tym Phil Spencer przyznał, że doniesienia na temat klawiatury i myszki, które byłyby kompatybilne z Xboksem One. Ma to być oczywiście dodatkowe rozwiązanie – pady wciąż będą podstawowymi narzędziami graczy.

Więcej o tym już w jednym z kolejnych wpisów.

Czytaj więcej wpisów o Xbox Scarlett!

2 Comments

  1. Konsolom czy konsolą?
    Wydaje mi się, że jak piszemy nową konsolą xbox Scarlett powinniśmy pisać np. „nową konsolą”, chyba, że liczba mnoga nowym konsolom xboks – wtedy jest ok

    Odwalasz kawał dobrej roboty chłopaki z forum często wrzucają Twoje teksty! Pozdro